LÍDR NA ČESKÉM TRHU
JIŽ PŘES 20 LET

VE VÝROBĚ KVALITNÍCH BOROVICOVÝCH
A SMRKOVÝCH LEPENÝCH DESEK

Pětice klíčových hodnot

Důvěra

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oboru a proto v nás mohou zákazníci vložit plnou důvěru. Jsme schopni našim zákazníkům nejen trpělivě naslouchat, ale také jim navrhnout co nejoptimálnější řešení ve výběru produktu.

Kvalita

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich produktů, tak abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků. Zpracováváním výhradně skandinávského řeziva jsme přesvědčeni, že se zákazníkovi dostane produkt nejvyšší kvality. Věříme, že vysoká kvalita našich produktů a služeb zaručí úspěch našim zákazníkům i nám.

Inovace

Neustále zkvalitňujeme používané technologie a postupy na všech úrovních. Tento přístup nám pomáhá dosahovat vysoké kvality práce a efektivněji plnit přání našich zákazníků. Díky inovacím v oblasti výroby spárovky jsme vždy o krok před našimi konkurenty.

Integrita

Klademe zásadní důraz na čestnost, slušnost a poctivost v naší společnosti. Našim férovým jednáním si udržujeme dlouhodobé a dobré vztahy s našimi zákazníky.

Profesionalita

Pozorně nasloucháme zákazníkům a snažíme se plně vyjít vstříc jejich potřebám. Kvalitní a nadstandardní služby, přesné dodržování termínů a efektivně odvedená práce jsou klíčem k budování důvěry a dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky.